Toyota eesmärk aastaks 2050
Vähendada uute sõidukite CO2–heitmeid
90%
Modellid kannavad Reet Ausa disainitud rõivaid, mis on valmistatud kangaülejääkidest sertifitseeritud UPMADE®–meetodil. UPMADE® sertifikaadiga rõivad säästavad keskmiselt 91% vett ja 87% energiat ning toodavad 80% vähem CO2–heitmeid.
 • Kuumakse
  al 176 €
  Hübriid bensiinimudeli hinnaga
  Kombineeritud CO2 emissioon 79–92 g/km
 • Kuumakse
  al 257 €
  Kombineeritud CO2 emissioon 115–118 g/km
 • Kuumakse
  al 239 €
  Kombineeritud CO2 emissioon 86–87 g/km
 • Kuumakse
  al 142 €
  Hübriid bensiinimudeli hinnaga
  Kombineeritud CO2 emissioon 75–82 g/km
 • Kuumakse
  al 232 €
  Hinnavõit kuni 4000 €
  Kombineeritud CO2 emissioon 76–84 g/km
Auris
RAV4
Toyota C-HR
Prius
Yaris
NAUDI VIDEOT

Toyota hübriidid on varustatud TOYOTA SAFETY SENSE* ohutuspaketi ja automaatkäigukastiga

* Konkreetse ohutussüsteemi olemasolu sõltub valitud mudelist ja varustustasemest. Palun küsi lisainfot oma edasimüüjalt.

MIKS VALIDA HÜBRIID?

Toyota hübriidtehnoloogiaga on sinu igapäevased sõidud lihtsamad ja nauditavamad. Elektrirežiimil kulgedes võid rahumeeli puhata mürast ja kogeda täielikku meelerahu. Hübriidi akut ei pea sa laadimiseks seinapistikusse ühendama. Aku laeb ennast sõidu ajal ise nii bensiinimootorist kui ka pidurdamisel tekkivast energiast. Ja mis kõige tähtsam – hübriid toob sulle nii märkimisväärse kütusekokkuhoiu kui ka näitab sinu keskkonnateadlikku mõtteviisi. Toyota hübriidide CO2–heitmekogused on oma klassi madalaimad. Loe rohkem

Hübriid pargib tasuta

Toyota on alati lugu pidanud keskkonnasäästlikust mõtteviisist. Kui oled mõelnud uue Toyota hübriidauto soetamisest, on nüüd paras aeg mõte ellu viia, sest iga uus Toyota hübriid saab EuroParkilt kingituse – ööpäevaringne tasuta parkimine ühes väliparklas ja 3 tundi tasuta parkimist igas väliparklas.

Vaata lähemalt

Jätka oma teekonda

Vali oma hübriid