Kuni 50% sõidust elektri jõul

Toyota hübriidi pole vaja pistikust laadida
Automaatkäigukast hinnas

Kuni 50% sõidust elektri jõul

See number pole saadud ideaalsetes laboritingimustes. Selle tulemuse on välja sõitnud päris inimesed päris proovisõitudel Toyota hübriidautodega siinsamas Eestis. Tule proovi ka ise Toyota hübriidi ja vaata, kui palju sina saad puhtalt elektri jõul kulgeda.

MIKS VALIDA HÜBRIID?

Toyota hübriidtehnoloogiaga on sinu igapäevased sõidud lihtsamad ja nauditavamad. Elektrirežiimil kulgedes võid rahumeeli puhata mürast ja kogeda täielikku meelerahu. Hübriidi akut ei pea sa laadimiseks seinapistikusse ühendama. Aku laeb ennast sõidu ajal ise nii bensiinimootorist kui ka pidurdamisel tekkivast energiast. Ja mis kõige tähtsam – hübriid toob sulle nii märkimisväärse kütusekokkuhoiu kui ka näitab sinu keskkonnateadlikku mõtteviisi. Toyota hübriidide CO2-heitmekogused on oma klassi madalaimad.

Sõida uue Toyotaga iga 4 aasta järel

Toyota Next on uus liisingteenus, mis muudab uue Toyota soetamise ja olemasoleva auto vahetamise mugavamaks kui kunagi varem. Kogu asjaajamise eest hoolitseb Toyota – meie esindaja võtab sinuga ise ühendust ja teeb just sulle sobiva personaalse pakkumise, kusjuures olemasolevate lepingute lõpetamisega ei kaasne lisakulusid! Toyota Next liisinguga on sul alati uusim, nutikaim ja turvalisim Toyota mudel.

Toyota hübriidid on varustatud TOYOTA SAFETY SENSE* ohutuspaketi ja automaatkäigukastiga

  • Kokkupõrke ennetussüsteem
  • Sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem
  • Automaatsed kaugtuled
  • Liiklusmärkide jälgimise süsteem
  • Kohanduv kiirushoidik
  • Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäija tuvastustehnoloogiaga

* Konkreetse ohutussüsteemi olemasolu sõltub valitud mudelist ja varustustasemest. Palun küsi lisainfot oma edasimüüjalt.

Hübriid pargib tasuta

Toyota on alati lugu pidanud keskkonnasäästlikust mõtteviisist. Kui oled mõelnud uue Toyota hübriidauto soetamisest, on nüüd paras aeg mõte ellu viia, sest iga uus Toyota hübriid saab EuroParkilt kingituse – ööpäevaringne tasuta parkimine ühes väliparklas ja 3 tundi tasuta parkimist igas väliparklas.

Vaata lähemalt

Vali oma hübriid

Jätka oma teekonda