60
Land Cruiser

Land Cruiser

60. aastapäeva Luxury Limited Edition eripakkumine

Hind 44 490 €

Pakkumine sisaldab:

  • TOYOTA TOUCH® 2 & GO NAVIGATSIOONISÜSTEEM
  • Musta või elevandiluu värvi nahksisu
  • LED-esituled
  • Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem
  • Toyota Touch® 2 multimeediasüsteem
  • Tahavaatekaamera
Kombineeritud kütusekulu 7,5-10,8 l / 100 km, kombineeritud CO2 emissioon 197-252 g/km. Pakkumine kehtib ainult laoautodele ja on piiratud koguses. Pakkumine kehtib kuni 30.09.2017. Foto on illustratiivne.

LAND CRUISER. Peatumatu. Kompromissitu. Piirideta.

Tänapäevane Land Cruiser 150, mis on enam kui 60 aasta pikkuse töö ja arengu tulemus, viib Sind stiilselt ja mugavalt otse linnasüdamest metsikusse loodusesse. Selle moodne välimus on ühendatud vastupidava nelikveoga ja kvaliteetne salong, milles on täielikult kokkuklapitavad istmed, tagab maksimaalse universaalsuse.

Mägironijast südametevallutajaks

Enam kui pool sajandit tagasi Jaapani kõrgeimat mäge ületades tõestas Land Cruiser, et on oma nime vääriline. Militaarsetel eesmärkidel loodud, kuid üsna pea üldkasutusse suunatud maastur pakkus tavainimestele võimalust jõuda senisest kaugemale, avastada seni ligipääsmatut.

Ka tänapäeval on neljaveoline maastur ideaalne ükskõik millisteks teetingimusteks. Võimas mootor ja vastupidav kere lubavad linna- ja maanteede kõrval läbida keerulist maastikku ilma igasuguse pingutuseta. Pehme vedrustus loob tunde, nagu polekski tegu maastikuga, vaid sujuva seiklusliku kulgemisega, mis on elamus juba iseenesest. Ruumikas salong on ideaalne transportimaks reisijaid ja suurel hulgal pagasit, kõike, mida Sul parajasti vaja on. Land Cruiser on südameid vallutanud praktiline maastur, mis viib kindlalt kohale. Alati mugavalt ja ohutult.