Toyota Safety Sense

Toyota Safety Sense’i ohutuspakett hinnas

Uus Corolla Uus Corolla

Millal sa viimati Uhtjärve Ürgoru Nõiariigis käisid? Või Peipsi ääres Sibulateel sõitsid? Sel suvel on aeg Eestimaa uuesti avastada ning toetada kohalikke turismiettevõtteid ja elamusepakkujaid.

Usaldusväärne reisikaaslane sellel reisil on Toyota Corolla hübriid. Vali Corolla kolmest keretüübist enda maitsele ja vajadustele vastav ning avastamisrõõm võib alata!

Vaata, kuhu Toyotaga reisida
Uus Corolla

Toyota Corolla luukpära

Kompaktse Corolla luukpäraga pole linnatänavail manööverdamine enam mingi peavalu. Parkimiskohta on lihtsam leida ja kütusekulu on meeldivalt väike.

Toyota Corolla luukpära
Vaata laoautosid Ava hinnakiri Uuri lisa Tule proovisõidule

Toyota Corolla sedaan

Uus Corolla sedaan ühendab elegantse stiili, praktilisuse ja sõidunaudingu. Lisa siia legendaarne Toyota töökindlus ning Toyota Safety Sense'i ohutuspaketi turvalisus ja on selge, miks on tegemist maailma enim ostetud autoga.

Toyota Corolla sedaan
Vaata laoautosid Ava hinnakiri Uuri lisa Tule proovisõidule
Uus Corolla

Toyota Corolla Touring Sports

Rohkem ruumi elada! Tänu pakiruumi reguleeritavale põhjale ja hõlpsalt kokkuklapitavatele istmetele mahub siia suuremõõtmelisem spordivarustus või terve pere pagas.

Toyota Corolla Touring Sports
Vaata laoautosid Ava hinnakiri Uuri lisa Tule proovisõidule
AVASTA EESTIMAA UUESTI
Vaata, kuhu Toyotaga reisida

Sel suvel toetame kohalikke turismiettevõtteid ja elamusepakkujaid.  Puhkame maagilises nõiariigis, imetleme päikeseloojangut Ööbikuorus ja seikleme tuhamägedel.

Siin on vaid mõni kaunitest Eestimaa paikadest, mida Toyota soovitab soojalt külastada. Sihtkohta aitab jõuda usaldusväärne reisikaaslane Corolla.


Uhtjärve Ürgoru Nõiariik

Uhtjärve Ürgoru Nõiariik
Võru maakond, Uhtjärve küla

Kui tunned, et argipäevas on vähe maagiat ja sooviksid külastada maailma väikseimat riiki, siis keera oma Toyota nina Uhtjärve küla poole. Just seal ootab sind Uhtjärve Ürgoru Nõiariik, kus jätkub võluvärki ja tegemisi tervele perele. Nõiariigis saad ööbida kanajalgadel majakestes ning nautida Nõiaköögi väetoite, mängida tugitooli jalgpalli ja proovida luuaviset. Kustumatud mälestused on garanteeritud!

ÖÖBIKUORG

Rõuge vaatetorn Pesapuu
Võru maakond, Tindi küla

Kas sa oled kunagi vaadanud linnupesa puu otsas ja mõelnud, et küll oleks tore sinna sisse piiluda? Paki pere Corolla hübriidi ja võta suund Rõuge poole. Seal saad ronida 30 meetri kõrgusele Pesapuu vaatetorni otsa ja nautida maalilisi vaateid kuulsale Ööbikuorule. Pesapuu ei ole pilku püüdev ainult päevasel ajal. Öösiti süttivad tornis erivärvilised tuled, mis moodustavad harukordse valgusmängu. Midagi tõelistele romantikutele!

KIVIÕLI SEIKLUSPARK

Kiviõli Seikluskeskus
Ida-Viru maakond, Kiviõli linn

Igatsed mägesid ja põnevusvärinaid? Milles küsimus! Paki pere matka- ja spordivarustus mahukasse Corolla Touring Sportsi ning sõida seiklustele vastu. Kiviõli Seikluskeskus on kanda kinnitanud vanal tuhamäel, kus on suvel avatud uhiuus kogu pere elamuspark, downhilli-rajad, kettagolfirada ja palju muud. Mäe teisel pool on motokeskus ja seal on Eesti esimene MM-etapi rada. Raja pikkus on 1950 meetrit ja kõrguste vahe on 26 meetrit. Tuleb põnev suvi!

SIBULATEE

Alatskivi, Peipsiääre vald

Peipsi ääres saavad kokku kaks rahvust ja kolm kultuuri. Vene vanausuliste pärimus on läbi põimunud eesti talupoja- ja baltisaksa mõisakultuurist. Siin saad Corolla hübriidiga kulgeda rahulikult läbi külade kas või puhtalt elektri jõul. Pea vahepeal auto kinni ja imetle aedade küljes rippuvaid sibulapärgi. Kuula vanamammide lugusid või avasta Voronja galerii kunstinäitusi. Loomulikult saab Sibulateel süüa head ja värsket kraami nii järvest kui ka põllult. Jäädvusta retk Sibulateel telefoniga ja saad ühe korraliku suvise road movie'i.

Lisavarustus sinu Corollale

Vali oma Corollale õige lisavarustus, et muuta oma reisid veelgi nauditavamaks.

Talverataste komplekt

Talverataste komplekt

Hind alates 1020 €
Vaata lisa >>>

Horisontaalne kaubavõrk

Horisontaalne kaubavõrk

Hind alates 63 €

Rattahoidja katusele

Rattahoidja katusele

Sobib kõigile keretüüpidele
Hind alates 137 €

Hübriidi eelised

Topeltenergia
Topeltenergia

Toyota hübriidid sõidavad nii bensiini- kui ka elektrimootori jõul, kombineerides mõlema mootori parimad omadused.

Sõidumugavus
Sõidumugavus

Hübriidauto juhtimine on lõõgastav – autod pakuvad vaikset salongi, sujuvat kiirendust ja keskkonnateadlikku suhtumist, ohverdamata seejuures sõidumugavust ning meelerahu.

Ei ole vaja pistikust laadida
Ei ole vaja pistikust laadida

Toyota hübriidiga pole põhjust ärevust tunda. Hübriidi akut laetakse sõidu ajal ja isegi pidurdades, seega ei ole aku laadimiseks tarvis juhet ühendada.

Hea loodusele
Hea loodusele

Keskkonnasäästlik mõtteviis on meie prioriteet. Elektrirežiimil sõites on Toyota hübriidi CO2-heitkogus null.

Rahakotisõbralik
Rahakotisõbralik

Hübriid-elektrimootor tähendab väiksemat kütusekulu. Ka hooldusele ja teenindusele kulub vähe raha, kuna hübriidajami komponendid, näiteks hübriidi aku, ei vaja hooldust. Tänu vastupidavale ja kindlale kvaliteedile on Toyota hübriididel suurepärane maine. Ei tasu ka unustada meelerahu, mille annab 10 aastat kestev garantii.

Proovisõitjate keskmine hinnang Proovisõitjate keskmine hinnang *
4,8/5

Sõida 50% ajast null kütusekuluga!*

See number pole saadud ideaalsetes laboritingimustes. Selle tulemuse on välja sõitnud päris inimesed päris proovisõitudel Toyota hübriidautodega siinsamas Eestis. Tule proovi ka ise Toyota hübriidi ja vaata, kui palju sina puhtalt elektri jõul kulged.

* Hinnang põhineb perioodil 01.11.18–07.11.19 Eestis tehtud proovisõitudel Toyota hübriidautoga, millele on paigaldatud Driveco seade. Seade võimaldab mõõta sõiduaega, mil auto liigub elektrirežiimil ja mil kütust ei kulu. Protsent väljendab EV-režiimil sõidetud keskmist aega ning sõltub iga konkreetse juhi sõidustiilist, ilmastiku- ja teeoludest ning valitud marsruudist.

Klientide meelerahu on meie prioriteet. Selleks annamegi sinu Toyotale garantii viieks aastaks või kuni 150 000 km täitumiseni.

Loe lähemalt

Toyota hübriidajami südameks on aku. Me oleme selle kvaliteedis ja vastupidavuses nii kindlad, et anname sellele 10aastase garantii. Nii saad ka sina olla veendunud, et sinu Toyota hübriidsüsteem on alati parimas töökorras.

Loe lähemalt