Toyota Safety Sense

Toyota Safety Sense’i ohutuspakett hinnas

Uus Corolla Uus Corolla

Praegusel keerulisel ajal saab igaüks anda oma panuse, et maailm liiguks jälle paremuse poole. Tegelikult on see päris lihtne. Pargi oma auto ära ja püsi kodus!

Kui on ikkagi vaja sõita, siis tee seda säästlikult hübriidiga – 50% ajast puhtalt elektriga.

Alusta Toyota hübriididega tutvumist näiteks Corollast. Maailmas enim ostetud autost, millel on kolm keretüüpi – luukpära, sedaan ja universaal – vastavalt sinu elustiilile ja maitsele. Corolla on tõeliselt võimalusterohke. Peale keretüübi saad valida kahe hübriidjõuallika – ökonoomse 1,8-liitrise või särtsaka 2-liitrise* hübriidi vahel. Mõlemad annavad võimaluse nautida kõiki Toyota hübriidtehnoloogia hüvesid.

Toyota uue veermikuarhitektuuriga (TNGA) tagab Corolla tõeliselt nauditava sõiduelamuse.

* 2-liitrine hübriid on saadaval ainult luukpäral ja Touring Sportsil.

Uus Corolla

Toyota Corolla luukpära

Kompaktse Corolla luukpäraga pole linnatänavail manööverdamine enam mingi peavalu. Parkimiskohta on lihtsam leida ja kütusekulu on meeldivalt väike.

Toyota Corolla luukpära
Vaata laoautosid Ava hinnakiri Uuri lisa Tule proovisõidule

Toyota Corolla sedaan

Uus Corolla sedaan ühendab elegantse stiili, praktilisuse ja sõidunaudingu. Lisa siia legendaarne Toyota töökindlus ning Toyota Safety Sense'i ohutuspaketi turvalisus ja on selge, miks on tegemist maailma enim ostetud autoga.

Toyota Corolla sedaan
Vaata laoautosid Ava hinnakiri Uuri lisa Tule proovisõidule
Uus Corolla

Toyota Corolla Touring Sports

Rohkem ruumi elada! Tänu pakiruumi reguleeritavale põhjale ja hõlpsalt kokkuklapitavatele istmetele mahub siia suuremõõtmelisem spordivarustus või terve pere pagas.

Toyota Corolla Touring Sports
Vaata laoautosid Ava hinnakiri Uuri lisa Tule proovisõidule

Hübriidi eelised

Topeltenergia
Topeltenergia

Toyota hübriidid sõidavad nii bensiini- kui ka elektrimootori jõul, kombineerides mõlema mootori parimad omadused.

Sõidumugavus
Sõidumugavus

Hübriidauto juhtimine on lõõgastav – autod pakuvad vaikset salongi, sujuvat kiirendust ja keskkonnateadlikku suhtumist, ohverdamata seejuures sõidumugavust ning meelerahu.

Ei ole vaja pistikust laadida
Ei ole vaja pistikust laadida

Toyota hübriidiga pole põhjust ärevust tunda. Hübriidi akut laetakse sõidu ajal ja isegi pidurdades, seega ei ole aku laadimiseks tarvis juhet ühendada.

Hea loodusele
Hea loodusele

Keskkonnasäästlik mõtteviis on meie prioriteet. Elektrirežiimil sõites on Toyota hübriidi CO2-heitkogus null.

Rahakotisõbralik
Rahakotisõbralik

Hübriid-elektrimootor tähendab väiksemat kütusekulu. Ka hooldusele ja teenindusele kulub vähe raha, kuna hübriidajami komponendid, näiteks hübriidi aku, ei vaja hooldust. Tänu vastupidavale ja kindlale kvaliteedile on Toyota hübriididel suurepärane maine. Ei tasu ka unustada meelerahu, mille annab 10 aastat kestev garantii.

Proovisõitjate keskmine hinnang Proovisõitjate keskmine hinnang *
4,8/5

Sõida 50% ajast null kütusekuluga!*

See number pole saadud ideaalsetes laboritingimustes. Selle tulemuse on välja sõitnud päris inimesed päris proovisõitudel Toyota hübriidautodega siinsamas Eestis. Tule proovi ka ise Toyota hübriidi ja vaata, kui palju sina puhtalt elektri jõul kulged.

* Hinnang põhineb perioodil 01.11.18–07.11.19 Eestis tehtud proovisõitudel Toyota hübriidautoga, millele on paigaldatud Driveco seade. Seade võimaldab mõõta sõiduaega, mil auto liigub elektrirežiimil ja mil kütust ei kulu. Protsent väljendab EV-režiimil sõidetud keskmist aega ning sõltub iga konkreetse juhi sõidustiilist, ilmastiku- ja teeoludest ning valitud marsruudist.

Klientide meelerahu on meie prioriteet. Selleks annamegi sinu Toyotale garantii viieks aastaks või kuni 150 000 km täitumiseni.

Loe lähemalt

Toyota hübriidajami südameks on aku. Me oleme selle kvaliteedis ja vastupidavuses nii kindlad, et anname sellele 10aastase garantii. Nii saad ka sina olla veendunud, et sinu Toyota hübriidsüsteem on alati parimas töökorras.

Loe lähemalt