Toyota Business Plus

Omandi väärtus

Töökindel mootor ja osad teevad Toyotast soodsalt ülalpeetava sõiduki. Meie mudelitel on suur jääkväärtus ja väikesed hoolduskulud. Ohutuspaketi Toyota Safety Sense funktsioonid suurendavad ohutust ja aitavad vältida remondivajadust. Näiteks liiklusmärkide jälgimise süsteem jälgib eesolevaid liiklusmärke ning sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem tuvastab sõidurajad ja annab märku, kui auto hakkab oma rajalt välja kalduma. Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga tuvastab eesolevate sõidukite või jalakäijatega kokkupõrke ohu. Kohanduv kiirushoidik hoiab eesoleva autoga eelseadistatud kaugust ka tihedas liikluses ja automaatsed kaugtuled parandavad öisel ajal kõigi liiklejate jaoks nähtavust.

Hübriidi eelised ettevõtte jaoks

Toyota hübriidid on ettevõttele tulusad. Neil on oma klassi väikseimad ülalpidamiskulud, hulgaliselt funktsioone standardvarustuses ning väga väike CO2-heitkogus, mis kahandab kulusid. Meie hübriidid teevad kõvasti tööd, et Teie ettevõte saaks raha säästa.

Kõige laiem hübriidautode valik

Meie hübriidautode pere on kasvanud alates 1997. aastast. Nüüd saab valida üheksa mudeli vahel, mille hulgas on kompaktne Yaris Hybrid, ülikvaliteetne Corolla luukpära, ruumikas Corolla Touring Sports, elegantne Corolla sedaan, julge disainiga C-HR ja seikluslik RAV4. Hübriidautode turu liidrina on meil olemas hübriidmudel, mis vastab just Teie ettevõtte vajadustele.

Tunnustatud kvaliteet ja töökindlus

Toyota hübriide iseloomustab tunnustatud kvaliteet ja töökindlus, mis teeb neist Teie usaldusväärse meeskonnaliikme. Meie hübriidmudelite osad, näiteks piduriklotsid ja -kettad, kuluvad vähem ning uute sõidukitega kaasneb viieaastane / 150 000 km* garantii. Pärast iga-aastase hübriidi korrasoleku kontrolli läbimist saab hübriidakudele valida kuni sõiduki 10. sünnipäevani veel üheaastase / 15 000 km* pikendatud garantii, mis suurendab Teie meelerahu.

* Olenevalt sellest, kumb täitub esimesena.

Väike heitkogus ja kasutuskulud

Toyota hübriidid hoolitsevad Teie ettevõtte eest teel olles, kuid oma keskkonnasäästlikkusega avaldavad need muljet mujal. Hübriidide väike CO2-heitkogus ja kütusekulu mõjutavad meie planeeti vähem ning säästavad tänu väiksematele kasutuskuludele Teie juhtide ja ettevõtte raha.

Valige oma hübriid

Toyota edasimüüjate võrgustik

Toyota on Balti riikides kogu aeg nähtaval. Seda tänu meie laiale edasimüüjate võrgustikule: meil on 20 müügisalongi, 24 hooldustöökoda ja 15 kereremonditöökoda. Enamik meie edasimüüjatest on pälvinud keskkonnasäästliku juhtimissüsteemi eest ISO 14001 sertifikaadi.

Ärikliendi teenused

Extracare’i teenus pakub võimalust pikendada garantiid kuni viie aastani. See tähendab, et garantii kehtib kogu sõiduki omamise perioodi vältel ning seega ei teki Teil ettenägematuid kulusid.

Toyota originaalgarantii
3 aastat / 100 000 km
+ 1 aasta garantiid 395 € Toyota RAV4 näide
+ 2 aastat garantiid 559 €

Tasuta kuni kümneaastane üleeuroopaline maanteeabi, mis katab järgnevad riskid:

 • Mehaaniline rike
 • Õnnetus
 • Kütuse otsalõppemine
 • Aku tühjenemine
 • Rehvi purunemine
 • Võtmete kaotamine või lukustatud autosse unustamine

Eurocare’i autoabi kehtib Toyota Baltic AS–i poolt maale toodud ning ametliku edasimüüja poolt müüdud uutele autodele garantiiaja vältel. Täpsemaid tingimusi vaata www.toyota.ee.

Kui Teie ettevõte tegutseb rohkem kui ühes Balti riigis, on Toyota õige valik, kuna me tagame samasugused ostutingimused nii Eestis, Lätis kui ka Leedus.

Kiirhooldus maksab sama palju kui tavahooldus, mis tähendab, et Teil pole mingeid lisakulusid. Säästate oma kallist aega, kuna sõiduki juures töötavad korraga kaks mehaanikut ning hooldusele kulub maksimaalselt üks tund. Kõigi Toyota edasimüüjate äriklientide ooteruumides on tasuta WiFi, tänu millele saate ajada tööasju ka ajal, mil sõidukit hooldatakse.

 • Maksumus on sama, mis tavahooldusel ehk kiirtööga ei kaasne lisakulusid
 • Kokkulepitud hooldusaeg
 • Läbisõidule vastav täishooldus
 • Hooldus 1 tunniga
 • Võimalus lugeda hoolduse ajal e-kirju
 • Ühe autoga töötab kaks mehaanikut ‒ topeltkiirus
 • Kui jääte hoolduse ajaks meie teenindusse, säästate aja, mis muidu kuluks kontori ja töökoja vahel sõitmiseks.

LIHTNE ASJAAJAMINE

Teil pole vaja ise panka minna.

KIIRED VASTUSED

Enamasti saabub positiivne vastus 1 tunniga.

TASUTA LIISINGUVAHETUS

Toyota Liisinguga on uue Toyota ostul liisinguvahetus tasuta.

ÜKSAINUS ARVE

Ühine arve liisingu ja kindlustuse kohta.

ROHKEM LISAVÕIMALUSI

Liisingusse saab lisada lisavarustuse, rehvide vahetuse ja hoiustamise ning korralised hooldused ja lisagarantii.

2 LIISINGUPAKETTI

Valige, milline on Teie soovidele ja võimalustele sobivaim.
Liisingu arvutamine

ASENDUSAUTO

Kui Teie enda autot kindlustusjuhtumi tõttu parandatakse, anname Teie käsutusse tasuta asendusauto.

TASUTA AUTOABI

Kui peate teel peatuma purunenud rehvi, tühja kütusepaagi või liiklusõnnetuse tõttu, siis valige tasuta autoabi number 655 5401.

ORIGINAALVARUOSAD

Nii võite olla kindel, et Teie auto on parandusest tulles justkui uus.

ESIMESE AASTA UUSVÄÄRTUS

Kui Toyota uus auto hävib aasta jooksul, hüvitame Teile auto algse maksumuse.

TOYOTA VOLITATUD REMONDITÖÖKODA

Võite kindel olla, et Teie auto taastatakse nii, nagu tehas seda ette näeb, ning säilib garantii.

OMAVASTUTUS

Metsloomaga kokkupõrke ja klaaside vahetamise korral on omavastutus alates 0 eurost, muudel juhtudel alates 175 eurost.
Kindlustuse arvutamine

Kui pärast sõiduki 5-aastaseks saamist või 150 000 km läbimist (kumb täitub varem) lasete teha iga-aastase hübriidsüsteemi ülevaatuse, pikeneb hübriidi aku lisakaitse ühe aasta või 15 000 km võrra (kumb täitub varem).

Läbides hübriidsüsteemi ülevaatuse, saab hübriidi aku lisakaitset uuendada igal aastal kuni 10 aasta täitumiseni sõiduki esmase registreerimise kuupäevast. See tagab meelerahu ja sõidunaudingu veel paljudeks aastateks pärast tehasegarantii lõppemist. Lisaks aitab see hoida hübriidsõiduki järelturuväärtust.

Toyotat tuntakse üle maailma selle töökindlate ja ohutute toodete poolest. Me oleme oma toodete suhtes enesekindlad, mistõttu saame pakkuda ulatuslikku garantiid kõigile Toyota sõidukitele terves Euroopas. Klientide meelerahu on meie prioriteet. Selleks annamegi teie Toyotale garantii viieks aastaks või kuni 150 000 km täitumiseni.

Ärikliendi konsultandid

Elke Mustamäe

Eero Pikka

Ärikliendi müügidirektor

Telefon: +372 650 5714
GSM: 514 4459

eero.pikka@elke.ee

Elke Mustamäe

Sten-Martin Kaselo

Ärikliendi müügijuht

GSM: 534 46266

sten.kaselo@elke.ee

Elke Mustakivi

Sander Oja

Äriklientide ja tarbesõidukite müügijuht

Telefon: +372 602 5207
GSM: 532 25113

sander.oja@elke.ee

Elke Rakvere

Siim Kesler

Ärikliendi müügihaldur

GSM: 530 70034

Siim.Kesler@elke.ee

Elke Narva

Valdik Uski

Juhatuse esimees

GSM: 354 5110

valdik.uski@toyotanarva.ee

Elke Kuressaare

Mart Kesküla

Kliendisuhete juht

GSM: 588 39008

mart@tesman.ee