Turvaline valik

Hinnavõit kuni 2 500 €

Liisinguintress
+ 3 kuu EURIBOR
1,49%
Bi-LED-esituled ja Toyota Safety Sense'i ohutuspakett hinnas.

Bi-LED-esituledega näed 30 meetrit kaugemale

Toyota Bi-LED-esituled parandavad halogeentuledega võrreldes nähtavust 30 meetrit. Lisaks tarbivad LED-tuled vähem energiat.

LED-päevatuled – silmapaistvad päevatuled teevad sind kaasliiklejatele nähtavaks ja annavad auto välimusele viimase lihvi.

LED-tagatuled – stiilsete tagatulede komplektis on LED-tagatuled ja LED-udutuled.

Toyota Safety Sense'i ohutuspakett kokkupõrke ennetussüsteemiga

Toyota Safety Sense’i tehnoloogia aitab ära hoida ohtlikke olukordi ning tagada sinu ja sinu kaassõitjate turvalisust: kokkupõrke ennetussüsteem skaneerib kaamera ja laserandurite abil eesolevaid sõidukeid ning aitab ennetada kokkupõrkeid või leevendada nende tagajärgi; sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem hoiatab sind sõidurajalt tahtmatu kõrvalekaldumise eest; automaatsete kaugtulede süsteem lülitab tuled turvalisemaks öiseks sõitmiseks ümber ja liiklusmärkide jälgimise süsteem kuvab kindlad liiklusmärgid auto TFT-ekraanile. Tänu neile aktiivohutussüsteemidele aitab Toyota Safety Sense kaasa kokkupõrkeohu vähendamisele ja tulemuseks on ohutum sõidukogemus.

Pakkumised

Liisinguintress
+ 3 kuu EURIBOR
1,49%

*Talverattad sisaldavad talverehve ja valuvelgesid.

Sõida uue Toyotaga iga 4 aasta järel

Toyota Next on uus liisingteenus, mis muudab uue Toyota soetamise ja olemasoleva auto vahetamise mugavamaks kui kunagi varem. Kogu asjaajamise eest hoolitseb Toyota – meie esindaja võtab sinuga ise ühendust ja teeb just sulle sobiva personaalse pakkumise, kusjuures olemasolevate lepingute lõpetamisega ei kaasne lisakulusid! Toyota Next liisinguga on sul alati uusim, nutikaim ja turvalisim Toyota mudel.