Müü oma Avensis meile ja saad uue RAV4 600 € soodsamalt!

Uus RAV4 viib sind tulevikku oma võimsama mootori ja uusima Toyota ohutussüsteemiga. RAV4 on suurepärane asendus Avensise omanikule oma üllatavalt madalate ülalpidamiskuludega. Valides uue RAV4 on sinu igakuised kulud võrreldes Avensisega 28 €* võrra väiksemad.

RAV4 Luxury varustustase pakub sulle kõike, mida vajad, ja rohkemgi veel:

 • 17-tollised valuveljed
 • Bi-LED-esituled
 • Toyota Touch® 2 multimeediasüsteem koos 8-tollise ekraaniga
 • 7-tolline värviline universaalnäidiku TFT-ekraan
 • Kahetsooniline automaatne kliimaseade
 • Vihma- ja hämaraandur
 • Soojendusega juhi ja kõrvalistuja iste
 • Soojendusega rool
 • Tagumised parkimisandurid ja kaamera
 • Toyota Safety Sense'i ohutuspakett

Saad Comfort-paketi vaid 6 euro eest kuus, lisandub:

 • Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem
 • Elektriline tagaluuk

RAV4 on soodsam omada.
5 aasta (või 100 000km) jooksvad kulud on 1667 eurot väiksemad kui Avensisel.

AVENSIS TS 1,8 L BENSIIN, ACTIVE PLUS, AUTOMAAT
RAV4 2,0 L BENSIIN, LUXURY, AUTOMAAT
Hind km-ga: 26 100 €
Kuumakse km-ga: 263 €
Hind km-ga: 25 900 €
Kuumakse km-ga: 241 €
Kütus
8 954 €
7 834 €
5 a kaskokindlustust
2 400 €
2 640 €
5 a liikluskindlustust
635 €
695 €
17-tollised talverehvid
612 €
704 €
5 a / 100 000 km ülalpidamiskulud
1 202 €
1 583 €
Kokku
13 803 €
13 456 €
(Avensisega võrreldes –347 €)
Igakuine ülalpidamiskulude kokkuhoid:
6 €
Igakuine kuumakse kokkuhoid:
22 €
5 aasta igakuine kokkuhoid:
28 €
AVENSIS TS 1,8 L BENSIIN, ACTIVE PLUS, AUTOMAAT
RAV4 2,0 L BENSIIN, LUXURY, AUTOMAAT

Tehnilised andmed

Keskmine kütusekulu, l / 100 km
6,4
5,6
Pagasiruumi maht
543
580
Kliirens
140
195
Mootori võimsus, kW (DIN hj)
108 (147)
129 (173)
Kiirendus 0–100 km/h, s
10,7
10,7

Toyota Safety Sense´i uusimad ohutussüsteemid on RAV4 standardvarustuses

Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate pimedal ajal tuvastamise funktsiooniga
Halva nähtavuse korral ühendab Toyota Safety Sense’i kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate pimedal ajal tuvastamisega kaamera ja radaritehnoloogia, mis suudab tuvastada auto sõidutrajektooril olevad teised sõidukid ja jalakäijad. Vahetust kokkupõrkeohust antakse juhile kuuldavate ja nähtavate hoiatustega märku. Kui juht ei reageeri õigel ajal, rakenduvad pidurid kokkupõrke vältimiseks või leevendamiseks automaatselt. Lisapidurdusjõudu rakendatakse ka siis, kui juht reageerib. Sarnaselt jalakäijate ja sõidukite pimedal ajal tuvastamisele suudab süsteem tuvastada auto sõidutrajektooril olevaid jalgrattureid ja jalakäijaid.
Sõidurajal hoidmise abiline
Sõidurajal hoidmise abiline jälgib sõiduki asukohta teel kaamera ja millimeeterlaine radari abil, võttes aluseks kas sõidukist eespool paikneva teemärgistuse või eespool sõitva sõiduki trajektoori. Kui auto hakkab sõiduraja keskelt juhuslikult kõrvale kalduma, rakendatakse rooliabisüsteem, mis korrigeerib sõiduki trajektoori. Süsteemi saab kasutada ainult siis, kui sõidurajalt lahkumise hoiatus ja kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirusehoidik on sisse lülitatud.
Kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirushoidik
Toyota Safety Sense’i juurde kuuluv kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirusehoidik võimaldab hoida kiirust ilma gaasipedaali kasutamata ning säilitada eessõitva sõidukiga minimaalne eelseadistatud pikivahe. Kui vahemaa väheneb alla selle, langetab süsteem pikivahe säilitamiseks kiirust ning vajadusel pidurdab või aeglustab autot seismajäämiseni. Kui vahemaa pikeneb, hakkab auto vastavalt vajadusele kiirendama ja/või aeglustama, kuni liiklusvoog võimaldab taastada juhi eelnevalt määratud sõidukiiruse. See funktsioon on saadaval üksnes automaatkäigukastiga mudelitel.
Nutikas kohanduv kiirushoidik
Toyota Safety Sense’i nutikas kohanduv kiirushoidik hoiab sõidukit eelseadistatud kiirusel ning säilitab eessõitva sõidukiga minimaalse pikivahe. Kui vahemaa väheneb, langetab süsteem automaatselt kiirust ja rakendab vajadusel pidureid. Kui vahemaa pikeneb, kiirendab auto järk-järgult, kuni saavutab valitud sõidukiiruse. Kui kiiruspiirang muutub, tuvastab süsteem muutuse liiklusmärkide jälgimise süsteemi abil ja hoiatab juhti, kes saaks eelvalitud sõidukiirust roolil oleva juhtnupuga vähendada.
Liiklusmärkide jälgimise süsteem
Toyota Safety Sense'i liiklusmärkide jälgimise süsteem jälgib eesolevaid liiklusmärke, kuvades vajaliku teabe, nt suurima lubatud sõidukiiruse või möödasõidu keelud, selgelt värvilisel TFT-ekraanil. Samuti annab süsteem liiklusmärkide eiramise korral nähtava ja kuuldava signaali.
Automaatsed kaugtuled
Toyota Safety Sense’i automaatsed kaugtuled optimeerivad pimedas sõitmisel nähtavust kõigi liiklejate jaoks. Kaamera tuvastab vastutulevate sõidukite tuled ja eesolevad sõidukid ning jälgib ka tänavavalgustuse heledust. Kaug- ja lähitulede vahel lülitumine toimub automaatselt ja seeläbi paraneb öise sõidu ohutus.

Tunnen RAV4 vastu huvi

Täname registreerumast!
Edasimüüja võtab teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.

Jäta meile oma kontaktandmed ja meie edasimüüja võtab sinuga ühendust.

Toyota Baltic AS (TBA), Järvevana tee 7b, 10138 Tallinn, Eesti, ja Toyota Motor Europe NV/SA („TME“), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brüssel, Belgia („vastutavad töötlejad“), koguvad teie isikuandmeid (nagu allpool märgitud) allpool kirjeldatud eesmärkidel.

Kui esitate meile proovisõidu, hinnapakkumuse või brošüüri saamise, kohtumise kokkuleppimise või muu teabe saamise taotluse seoses Toyota toodete, teenuste või rakendustega meie Toyota veebilehe või rakenduse kaudu, kohaldatakse järgmisi eeskirju:

 • teil palutakse esitada meile järgmised isikuandmed: nimi, telefoni number ja/või e-maili aadress;
 • me kasutame neid isikuandmeid üksnes teie taotluste täitmiseks ja järeltegevuseks;
 • teie isikuandmeid ei jagata ühegi teise ettevõttega, välja arvatud siis, kui teie teatud taotlusi võidakse täita teie valitud volitatud jaemüüja/remonditöökoja abil; ja
 • Selleks, et meie saaksime / teie saaksite sujuvalt jälgida teie taotlustega seonduvat, hoiame teie isikuandmeid alles kuue kuu vältel pärast kuupäeva, millal te need andmed meile esitasite, ning need andmed kustutatakse selle aja möödudes.

Ülaltoodud eeskirju tuleb lugeda koos Toyota eraelu puutumatuse ja andmekaitse üldeeskirjadega, milles kirjeldatakse teie isikuandmete töötlemise üldisi viise ning mille te peate läbi lugema ja heaks kiitma. Palun klõpsake järgmisel lingil Toyota privaatsuspoliitika ja kasutustingimustega.

Olen lugenud ja nõustun Toyota privaatsuspoliitika ja kasutustingimustega.

Täname, et tunned huvi uue Toyota RAV4 vastu. Meie müügiesindaja võtab sinuga peagi ühendust.