Toyota Safety Sense’i ohutuspakett hinnas

TOYOTA MAASTURID

VALI OMA TOYOTA MAASTUR

Toyotal on maastur igale maitsele ja vajadusele. Olgu selleks uus Yaris Cross kompaktmaastur, julge disainiga Toyota C-HR linnamaastur, ruumikas RAV4, linnamaasturi jõu ja elektriauto säästlikkusega RAV4 Plug-in Hybrid, ruumikas 7-kohaline Highlander Hybrid, legendaarne Land Cruiser või hoopiski võimsa 2,8-liitrise mootoriga Hilux. Kõiki neid ühendab legendaarne Toyota töökindlus, tipptasemel turvalisus, mugavus ja tõeline seiklejahing.

Vali endale maastur, mis on meie kliimasse ja teedele loodud.

Toyota Safety Sense'i ohutuspakett kokkupõrke ennetussüsteemiga*

Iga seiklus on veelgi nauditavam, kui sinu ja su kaasreisijate turvalisuse eest on hoolitsetud. Toyota maasturid on varustatud uusima Toyota Safety Sense’i ohutustehnoloogiaga* – liiklusmärkide jälgimise süsteem jälgib eesolevaid liiklusmärke, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem tuvastab sõidurajad ja annab märku, kui auto hakkab oma reast välja kalduma, kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga tuvastab eesolevate sõidukite või jalakäijatega kokkupõrke ohu, kohanduv kiirushoidik hoiab eesoleva autoga eelseadistatud vahekaugust ka tihedas liikluses ning automaatsed kaugtuled parandavad öisel ajal kõigi liiklejate jaoks nähtavust.

* Konkreetse ohutussüsteemi olemasolu sõltub valitud mudelist ja varustustasemest. Palun küsi lisainfot edasimüüjalt.

Täishübriid-elektriauto eelised

Topeltenergia
Topeltenergia

Toyota täishübriid-elektriautod sõidavad nii bensiini- kui ka elektrimootori jõul, kombineerides mõlema mootori parimad omadused.

Sõidumugavus
Sõidumugavus

Täishübriid-elektriauto juhtimine on lõõgastav – autod pakuvad vaikset salongi, sujuvat kiirendust ja keskkonnateadlikku suhtumist, ohverdamata seejuures sõidumugavust ning meelerahu.

Ei ole vaja pistikust laadida
Ei ole vaja pistikust laadida

Toyota täishübriid-elektriautoga pole põhjust ärevust tunda. Täishübriid-elektriauto akut laetakse sõidu ajal ja isegi pidurdades, seega ei ole aku laadimiseks tarvis juhet ühendada.

Hea loodusele
Hea loodusele

Keskkonnasäästlik mõtteviis on meie prioriteet. Elektrirežiimil sõites on Toyota täishübriid-elektriauto CO2-heitkogus null.

Rahakotisõbralik
Rahakotisõbralik

Hübriid-elektrimootor tähendab väiksemat kütusekulu. Ka hooldusele ja teenindusele kulub vähe raha, kuna hübriidajami komponendid, näiteks täishübriid-elektriauto aku, ei vaja hooldust. Tänu vastupidavale ja kindlale kvaliteedile on Toyota täishübriid-elektriautodel suurepärane maine. Ei tasu ka unustada meelerahu, mille annab 10 aastat kestev garantii.

Toyota hübriidajami südameks on aku. Me oleme selle kvaliteedis ja vastupidavuses nii kindlad, et anname sellele 10aastase garantii. Nii saad ka sina olla veendunud, et sinu Toyota hübriidsüsteem on alati parimas töökorras.

Loe lähemalt

Tunnen vastu huvi

Täname registreerumast! Edasimüüja võtab sinuga ühendust kahe tööpäeva jooksul.

Jäta meile oma kontaktandmed ja meie edasimüüja võtab sinuga ühendust.

Toyota Baltic AS (TBA), Järvevana tee 7b, 10132 Tallinn, Eesti, ja Toyota Motor Europe NV/SA (TME), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brüssel, Belgia („vastutavad töötlejad“), koguvad sinu isikuandmeid (nagu allpool märgitud) allpool kirjeldatud eesmärkidel.

Kui esitad meile proovisõidu, hinnapakkumise või lisainfo saamise, kohtumise kokkuleppimise või muu teabe saamise taotluse seoses Toyota toodete, teenuste või rakendustega meie Toyota veebilehe või rakenduse kaudu, kohaldatakse järgmisi eeskirju:

  • Sul palutakse esitada meile järgmised isikuandmed: nimi, telefoninumber ja/või e-posti aadress;
  • Me kasutame neid isikuandmeid üksnes sinu taotluste täitmiseks ja järeltegevusteks;
  • Sinu isikuandmeid ei jagata ühegi teise ettevõttega, välja arvatud siis, kui sinu teatud taotlusi võidakse täita sinu valitud volitatud edasimüüja/remonditöökoja abil; ja
  • Selleks, et meie saaksime / sina saaksid sujuvalt jälgida sinu taotlustega seonduvat, hoiame sinu isikuandmeid alles kuue kuu vältel pärast kuupäeva, millal sa need andmed meile esitasid, ning need andmed kustutatakse selle aja möödudes.

Ülaltoodud eeskirju tuleb lugeda koos Toyota eraelu puutumatuse ja andmekaitse üldeeskirjadega, milles kirjeldatakse sinu isikuandmete töötlemise üldisi viise ning mille sa peaksid läbi lugema ja heaks kiitma. Palun klõpsa järgmistel linkidel.

Olen lugenud ja nõustun Toyota privaatsuspoliitikaga.

Olen lugenud ja nõustun Toyota kasutustingimustega.